ban1 ban1 (2) ban1 (3) ban1 (4)

Gremo na državno!

V soboto, 19. 4. 2017 je v Dvoru pri Polhovem Gradcu potekalo občinsko tekmovanje v gasilski orientaciji GZ Brezovica. Iz našega društva se je tekmovanja udeležilo kar 7 ekip, ki so bile zelo uspešne. Ekipi pionirk sta dosegli 1. in 7.mesto. Ekipi pionirjev 1. in 4. mesto, ekipa mladink 7. mesto, ekipi mladincev pa 2. in 3. mesto. 
 
Regijsko tekmovanje je potekalo 28. 5. 2017 pri Gradu Lisičje na Škofljici. Naše društvo so zastopale 3. ekipe. 
Ekipa pionirk je imela nekaj smole in so dosegle 20. mesto, ekipi mladincev je zmanjkalo le nekaj točk in so dosegli 5. mesto, ekipa pionirjev pa je svojo nalogo opravila več kot odlično in dosegla 2. mesto, ter si s tem priborila nastop na državnem tekmovanju, ki bo septembra. 
 
Vsem ekipam velike čestitke za trud in uspeh.

 

 
 

Galerija slik

medved logo